TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, teak, Jutlandia, 1900-tal.

435497. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, teak, Jutlandia, 1900-tal.

Bord diameter 110, höjd 72 cm
4 hopfällbara stolar rygghöjd 92, sitthöjd 44, sittdjup 42 cm.

Bruksslitage, märken samt uttorkade, nyans skillnad på stolarna. 1 stol med en trasig ribba.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 110, höjd 72 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 002