HARALD WIBERG. EFTER. tryck, 3 st, signerade och daterade i trycket.

4354899. HARALD WIBERG. EFTER. tryck, 3 st, signerade och daterade i trycket.

Träram med glas ca 52x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Träram med glas ca 52x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 222