TENNFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal.

4354833. TENNFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal.

Ljusstake för nivå ljus, höjd ca 6 cm, längd ca 22 cm.
Ljusstakar ett par, höjd ca 7,5 cm.
2 Snapsglas/vaser, höjd ca 10,5 - 12,5 cm-.
Kåsa, diameter ca 11 cm.
Blomsterställ, höjd ca 9,5 cm, diameter ca 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kåsa, diameter ca 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 169