YTTERFODER/JARDINJÄR, mässing, 1800/1900-tal.

4354744. YTTERFODER/JARDINJÄR, mässing, 1800/1900-tal.

Med hänklar.
Höjd ca 29, diameter 45cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Bucklor/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hänklar.
Höjd ca 29, diameter 45cm.

Antal besök: 225