SKULPTUR, motiv från Påskön, lavasten.

435459. SKULPTUR, motiv från Påskön, lavasten.

Höjd 60 cm.

Skador samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Skador samt lagning.

Antal besök: 684