OLJELAMPOR, 5 stycken, stengods, Höganäs.

4354510. OLJELAMPOR, 5 stycken, stengods, Höganäs.

Höjd 7-19,5 cm.

Ytslitage, märken, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7-19,5 cm.

Antal besök: 178