KLÄDSKÅP, 1910/20-tal.

KLÄDSKÅP, 1910/20-tal.
4354502. KLÄDSKÅP, 1910/20-tal.

Ek, löst krön.
Längd ca. 104, bredd 48, höjd 197 cm.

Bruksslitage. Ovämna hyllplan. Senare beslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, löst krön.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 016