STAFFLI, 18/1900-tal.

STAFFLI, 18/1900-tal.
4354437. STAFFLI, 18/1900-tal.

Höjd ca 179 cm, bredd ca 53 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 226