TAKAMPEL, empire-stil, 1900-tal.

4354420. TAKAMPEL, empire-stil, 1900-tal.

Diameter 64cm
Justerbar höjd , finns 3extra länkar mot upphängning på billd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 64cm

Bruksslitage.

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen B
Antal besök: 181