BÄDDSOFFA, 3-SITS, 1900-TAL.

BÄDDSOFFA, 3-SITS, 1900-TAL.
4354303. BÄDDSOFFA, 3-SITS, 1900-TAL.

Med en formad rygg och armar, upphöjda på hjul, 192cm bred 87cm hög.

allmänna märken och slitage, vissa märken på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 192