SÄNGLAMPA/ LÄSLAMPA, 1930-tal.

4354243. SÄNGLAMPA/ LÄSLAMPA, 1930-tal.

Förnicklad metall. Cylinderformad skärm med ställbart gultonat glas. Med skruvfäste. Längd 26, höjd 11 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Funkis, Art Deco & Swedish Grace

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 326