BYRÅ, funkis, 1930/1940-tal.

BYRÅ, funkis, 1930/1940-tal.
4354205. BYRÅ, funkis, 1930/1940-tal.

Höjd 70 cm
Bredd 78 cm
Djup 37,5 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Bredd 78 cm
Djup 37,5 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 332