SMINKBORD, teak, 1960-tal.

SMINKBORD, teak, 1960-tal.
4354174. SMINKBORD, teak, 1960-tal.

Höjd: ca 67 cm.
ca 65 x 36 cm.

Bruksslitage. Märken & repor.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 67 cm.
ca 65 x 36 cm.

Bruksslitage. Märken & repor.
Se foton.

Antal besök: 271