TRÄHÄSTAR, 2 st, Dalahäst modell.

4354017. TRÄHÄSTAR, 2 st, Dalahäst modell.

Höjd från 34-41, längd från 33-42 cm.

Brukslitage,
sprickbildning i trä, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage,

Antal besök: 259