SKRIVBORDSLAMPA, metall, BJS Typ 5, 1950-tal.

4353982. SKRIVBORDSLAMPA, metall, BJS Typ 5, 1950-tal.

Böjbar arm, längd ca 62-92 cm.

Slitage
Funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage
Funktion ej kontrollerad.

Antal besök: 188