DALAHÄST, Maxi modell, 1900-tal.

4353957. DALAHÄST, Maxi modell, 1900-tal.

Spår av etikett, troligen: GRANNAS A.OLSSON HEMSLÖJD.

Höjd 52, längd 49, bredd ca 15 cm..

Bruksskick,
Tillverkningsdefekter, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,

Antal besök: 409