435385. BARDISK, med två pallar samt barskåp, 1900-tal.
Bardisk med hyllplan på baksidan, längd 150, bredd 44, höjd 110 cm
Två pallar med höjden 84 cm, fotstöd i metall
Vägghängt barskåp med längd 55 bredd 16, höjd 69 cm.
Handtag saknas på barskåp, repor samt bruksslitage, ena hyllplanet med träbortfall.