TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.

4353785. TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Behängd med prismor, tre ljuspunkter. Diameter ca 30, höjd exkl. kedja ca 24 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Enstaka prismor kan saknas. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 161