SIDEBOARD/SKÄNK, 2000-tal.

SIDEBOARD/SKÄNK, 2000-tal.
4353781. SIDEBOARD/SKÄNK, 2000-tal.

Höjd 86 cm, bredd 159 cm, djup 44 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 329