HÄNGE, K.E. Palmberg, Alton samt ARMBAND, P.B Cesons, brons, 1900-tal.

435360. HÄNGE, K.E. Palmberg, Alton samt ARMBAND, P.B Cesons, brons, 1900-tal.

Hänge höjd ca 8 cm.

Slitage.Armbands något skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge höjd ca 8 cm.

Slitage.Armbands något skevt.

Antal besök: 2 829