ERIK HOLMGREN. Akvarell på papper, "Lövånger".

4353538. ERIK HOLMGREN. Akvarell på papper, "Lövånger".

Signerad.

Mått bildyta: 34 x 24,5 cm
Mått med ram: 50 x 42 cm.

Mindre bruksslitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.

Mått bildyta: 34 x 24,5 cm
Mått med ram: 50 x 42 cm.

Mindre bruksslitage på ram.

Antal besök: 324