MODELLBÅT,"Sofia Linnea", vedjaktsmodell.

4353335. MODELLBÅT,"Sofia Linnea", vedjaktsmodell.

Höjd ca 97 cm
Bredd ca 100 cm
Djup ca 24 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 97 cm
Bredd ca 100 cm
Djup ca 24 cm.

Antal besök: 257