SKÅLAR, 2 st, flintgods, Ryssland.

4353308. SKÅLAR, 2 st, flintgods, Ryssland.

höjd 9 cm,
bredd 19 cm.

den ena med mynningslagning/nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9 cm,
bredd 19 cm.

Antal besök: 170