GNISTSKYDD, smide, mässing, 1900-tal.

4353210. GNISTSKYDD, smide, mässing, 1900-tal.

Höjd 38, bredd 46, flanker 17,5 cm varder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 170