ELLJUSSTAKE, mässing, Konstsmide, 2000-tal.

4353156. ELLJUSSTAKE, mässing, Konstsmide, 2000-tal.

Längd ca 45, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45, höjd 50 cm.

Antal besök: 241