SOFFGRUPP, 5 delar, furu, 1900-tal.

435311. SOFFGRUPP, 5 delar, furu, 1900-tal.

Soffa, 3 sits
Längd 195 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 88 cm

Soffa, 2 sits
Längd ca 140 cm
Bredd 84 cm
Rygghöjd 88 cm

Litet bord
Längd 72 cm
Bredd 69 cm
Höjd 50 cm

Större bord
Längd 137 cm
Bredd 82 cm
Höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, 3 sits
Längd 195 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 88 cm

Soffa, 2 sits
Längd ca 140 cm
Bredd 84 cm
Rygghöjd 88 cm

Litet bord
Längd 72 cm
Bredd 69 cm
Höjd 50 cm

Större bord
Längd 137 cm
Bredd 82 cm
Höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 025