KISTA, originalmålad, daterad 1815.

43529. KISTA, originalmålad, daterad 1815.

Längd 163, bredd 53, höjd 73 cm.

Slitage, skador,saknar nyckel, lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 981