ÖRHÄNGEN CREOLER, ett par, 18K guld.

4352713. ÖRHÄNGEN CREOLER, ett par, 18K guld.

Vikt totalt ca 1,7 gram.
Stämplade med kattfot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt totalt ca 1,7 gram.
Stämplade med kattfot.

Bruksslitage.

Antal besök: 276