BREVPRESS, glas, slipad dekor, signerad.

4352706. BREVPRESS, glas, slipad dekor, signerad.

Höjd ca 12 cm, bredd ca 17 cm, djup ca 3,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 178