BORDSLYSTRAR 2 st, 1900-tal.

BORDSLYSTRAR 2 st, 1900-tal.
4352638. BORDSLYSTRAR 2 st, 1900-tal.

Fot i marmor. stomme i mässing med detalj i förgat glas. Behängd med prismor. Två ljushållare vardera. Längd ca 29, höjd 42 cm.

Bruksslitage. Enstaka prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 126