ROTTINGGRUPP, 2-delar, 19/2000-tal.

435256. ROTTINGGRUPP, 2-delar, 19/2000-tal.

Bord, diameter , 60 cm, höjd 57 cm
Snurrfåtölj, bredd 65 cm, djup 75 cm, rygghöjd 83 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 359