AFFISCH, litografiskt tryck, Debout dans la tranchée.

4352566. AFFISCH, litografiskt tryck, Debout dans la tranchée.

Debout dans la tranchée. Affisch med illustration efter andrelöjtnant Jean Droit, för franska krigsobligationer, 1917.
Rammått: 82 x 115 cm.

Ålders- och hanteringspåverkan, veck och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 82 x 115 cm.

Antal besök: 220