SPELBORD, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

435253. SPELBORD, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

Längd 44-88, bredd 89, höjd 75 cm.

Bruksslitage samt träskada på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 388