FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

FÅTÖLJ, 1930/40-tal.
4352523. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Hög rygg. Resårsits. Textilklädsel med dekorband. Armstöd av björk. Bredd 78, djup ca 90, rygghöjd 113, sitthöjd 42 cm.

Slitage. Fläckar. En knapp saknas i rygg. Ställvis löst dekorband.

Gör en kostnadsfri värdering!
4352523. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Antal besök: 159