TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad lättmetall, sent 1900-tal.

435247. TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad lättmetall, sent 1900-tal.

Diameter 64, höjd 60 cm.

Färgslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 64, höjd 60 cm.

Antal besök: 963