LIEBIG, BERNHARD. - Eppstein vy, olja på kartong.

4352475. LIEBIG, BERNHARD. - Eppstein vy, olja på kartong.

Signerad ”B. Liebig” nere vänster, ca. 43 x 30 cm, inramad, totala mått ca. 50,5 x 37 cm
Liebig, Bernhard (1873 Wernersdorf - 1937 Frankfurt).

1 återställd craquelure-spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besök: 151