JÖRGEN NASH. Komposition, akvarell, signerad.

4352425. JÖRGEN NASH. Komposition, akvarell, signerad.

27x26,5 cm, oramad.

Bruksskick.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x26,5 cm, oramad.

Bruksskick.

Jörgen Nash (1920–2004)

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
G01
Antal besök: 253