OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, på papper, signerad Nilsson.

4352359. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, på papper, signerad Nilsson.

rammått:
höjd 41 cm, bredd 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

rammått:
höjd 41 cm, bredd 47 cm.

Antal besök: 153