BARSKÅP, 1950-tal.

BARSKÅP, 1950-tal.
4352352. BARSKÅP, 1950-tal.

Mahognyfanerat. Snedställd front, utfällbar skiva, bakomliggande spegel. Nedtill två lådor. Bredd 80, djup 35, höjd 112 cm.

Bruksslitage. Smärre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4352352. BARSKÅP, 1950-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 642