LAMPKUPA, Art deco, 1920/ 30-tal.

4352297. LAMPKUPA, Art deco, 1920/ 30-tal.

Höjd ca 15 cm
Diameter ca 20 cm.

Nött dekor, blekt dekor
Några mindre nagg på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm
Diameter ca 20 cm.

Nött dekor, blekt dekor
Några mindre nagg på kanten.

Antal besök: 274