SOFFBORD, teak, 1900-tal.

435226. SOFFBORD, teak, 1900-tal.

Mått: 135 x 64 H: 57 cm.

Bruksslitages, märken, repor och en skiva nertill saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 135 x 64 H: 57 cm.

Haluta
Antal besök: 609