FRACKUR, Seiko, 1900-tal.

FRACKUR, Seiko, 1900-tal.
43522. FRACKUR, Seiko, 1900-tal.

Quarts. 3,5x2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quarts. 3,5x2,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 689