HARALD SALLBERG. Etsningar, 2 st., "Vår i kungsträdgården", södermalmsmotiv, signerade, numrerade provtryck 2.

4352155. HARALD SALLBERG. Etsningar, 2 st., "Vår i kungsträdgården", södermalmsmotiv, signerade, numrerade provtryck 2.

Mått ca 44 x 56, plåtmått 27 x 33 cm.

Oramade.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 169