LARS BERGSTEN. Figurin, keramik, signerad Bergsten.

4352140. LARS BERGSTEN. Figurin, keramik, signerad Bergsten.

Höjd ca 35 cm.

Mindre nagg på en sko.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm.

Mindre nagg på en sko.

Antal besök: 148