4352093. 1970-talets vägghylla.
Vägghylla från 1970-talet i trä och metall. Bestående av: 4 väggskenor, h. 180 cm.
2x kropp med glas, h. 29 cm. B. 73 cm Bredd: 29 cm.
1x kropp, h. 29 cm. B. 73 cm T. 29 cm.
1x kropp, h. 29 cm. B. 73 cm T. 23,5 cm.
1x kropp h. 16 cm. B. 73 cm T. 22,5 cm.
13x rätvinklar och 13 vänstervinklar.
7 brädor, B. 73 cm T. 22,5 cm.
Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, fanerskador, repor, fläckar, stötar.