FIGURIN, lergods, Qing, Kina.

FIGURIN, lergods, Qing, Kina.
4352027. FIGURIN, lergods, Qing, Kina.

Höjd ca 41 cm.
Bredd ca 14 cm.

Bruksslitage, samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.
Bredd ca 14 cm.

Bruksslitage, samt lagning.

Antal besök: 181