ARMBAND, bismarcklänk med berlocker, silver.

4352004. ARMBAND, bismarcklänk med berlocker, silver.

Berlocker med bla tärning, fotboll, nyckel.
Stämplat i lås. Berlocker stämplade i ögla eller på berlock.
Längd ca 18 cm.
Vikt totalt ca 24 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 18 cm.
Vikt totalt ca 24 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 325