DOSA, tenn, GAB, Stockholm.

DOSA, tenn, GAB, Stockholm.
4352002. DOSA, tenn, GAB, Stockholm.

Diameter ca 10 cm.

Slitage, bucklor, 2 mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 10 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
M8
Antal besök: 101