SKÄNK, furu, 18/1900-tal.

SKÄNK, furu, 18/1900-tal.
435195. SKÄNK, furu, 18/1900-tal.

Längd 96, djup 44, höjd 118 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 571