JUST ANDERSEN. Bordslampa, discometall, modell D8, Danmark.

4351911. JUST ANDERSEN. Bordslampa, discometall, modell D8, Danmark.

Ca 20 x 20, höjd 57-71 med skärmhållare.

Bruksskick, smärre ytslitage och fläckar, skada på stickkontakten, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 303